<![CDATA[نگاه دانش]]> https://www.negahedanesh.com fa نگاه دانش <![CDATA[این 5 اپلیکیشن رو نداشته باشی ضرر کردی !!]]> Sun, 21 Jul 2024 17:32:02 +0330 https://www.negahedanesh.com/fa/news/607.html <![CDATA[ پربورسیه ترین دانشگاه‌های کانادا]]> Thu, 18 Jul 2024 23:00:11 +0330 https://www.negahedanesh.com/fa/news/606.html <![CDATA[بکارگیری هوش مصنوعی در میز خدمت الکترونیکی سازمان امور دانشجویان]]> Thu, 18 Jul 2024 22:50:38 +0330 https://www.negahedanesh.com/fa/news/605.html <![CDATA[ضرورت دسترسی به پایگاه‌های اطلاعاتی علمی برای محققان دانشگاهی/ دسترسی به منابع علمی به زودی باز می‌شود]]> Wed, 10 Jul 2024 18:51:15 +0330 https://www.negahedanesh.com/fa/news/604.html <![CDATA[رتبه‌ی جهانی برترین دانشگاه‌های ایران در سال ۲۰۲۴]]> Sun, 07 Jul 2024 18:15:25 +0330 https://www.negahedanesh.com/fa/news/603.html <![CDATA[افزایش قابلیت‌های هوش مصنوعی در Gmail]]> Wed, 26 Jun 2024 18:08:42 +0330 https://www.negahedanesh.com/fa/news/602.html <![CDATA[با این هوش مصنوعی خفن کل یوتوب رو با زیرنویس فارسی، رایگان ببین]]> Thu, 20 Jun 2024 20:41:30 +0330 https://www.negahedanesh.com/fa/news/601.html <![CDATA[کاهش مدت سربازی تکذیب شد]]> Thu, 20 Jun 2024 20:07:02 +0330 https://www.negahedanesh.com/fa/news/599.html <![CDATA[شروع ثبت‌نام آزمون MSRT مرداد ۱۴۰۳ از ۳ تیرماه]]> Sun, 16 Jun 2024 10:27:02 +0330 https://www.negahedanesh.com/fa/news/598.html <![CDATA[حذف شرط پایان‌خدمت دانشجویان برای مجوز کسب‌وکار]]> Sat, 08 Jun 2024 19:16:07 +0330 https://www.negahedanesh.com/fa/news/597.html <![CDATA[جزییات فروش سربازی به زودی]]> Sat, 08 Jun 2024 19:13:24 +0330 https://www.negahedanesh.com/fa/news/596.html <![CDATA[ نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۳ بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفت.]]> Tue, 28 May 2024 22:10:25 +0330 https://www.negahedanesh.com/fa/news/595.html <![CDATA[پیش‌بینی ایلان ماسک از آینده: هوش مصنوعی جایگزین همه مشاغل می‌شود/ افراد [فقط] می‌توانند در صورت تمایل به صورت تفریحی به کاری مشغول شوند]]> Mon, 27 May 2024 14:44:10 +0330 https://www.negahedanesh.com/fa/news/594.html <![CDATA[دانشگاه‌ها مجاز به اعلام حدنصاب مرحله دوم مصاحبه کنکور دکتری شدند]]> Fri, 24 May 2024 11:27:02 +0330 https://www.negahedanesh.com/fa/news/593.html <![CDATA[عدم تغییر زمان اعلام نتایج آزمون‌های کارشناسی ارشد و دکتری]]> Thu, 23 May 2024 21:49:17 +0330 https://www.negahedanesh.com/fa/news/592.html <![CDATA[تغییر زمان برگزاری آزمون جامع دکتری ۱۴۰۳]]> Thu, 23 May 2024 21:43:37 +0330 https://www.negahedanesh.com/fa/news/591.html <![CDATA[سخنگوی دولت: تصمیم بر این شد که امتحانات دانش‌آموزان منظم برگزار شود]]> Mon, 20 May 2024 12:30:36 +0330 https://www.negahedanesh.com/fa/news/590.html <![CDATA[فعالیت دانشگاه‌ها تا اطلاع از طرف دولت برقرار است]]> Mon, 20 May 2024 12:17:15 +0330 https://www.negahedanesh.com/fa/news/589.html <![CDATA[رتبه‌ی جهانی برترین دانشگاه‌‌های ایران در سال ۲۰۲۴]]> Wed, 15 May 2024 18:41:58 +0330 https://www.negahedanesh.com/fa/news/588.html <![CDATA[شنبه‌ها تعطیل می‌شود !!]]> Wed, 15 May 2024 18:38:05 +0330 https://www.negahedanesh.com/fa/news/587.html <![CDATA[اعلام نتایج آزمون‌های ارشد و دکتری تا ۱۵ خرداد]]> Sun, 12 May 2024 23:17:32 +0330 https://www.negahedanesh.com/fa/news/586.html <![CDATA[شروع ثبت‌نام آزمون MSRT تیر و مرداد از ۲۳ اردیبهشت]]> Tue, 07 May 2024 19:32:39 +0330 https://www.negahedanesh.com/fa/news/585.html <![CDATA[الگوریتم اینستاگرام تغییر می‌کند؛ کمک به محتواهای دست اول و مقابله با بازنشر محتوا]]> Thu, 02 May 2024 19:04:14 +0330 https://www.negahedanesh.com/fa/news/583.html <![CDATA[بازدید از موزه‌ها برای معلم‌ها و استادان رایگان شد]]> Sun, 28 Apr 2024 19:59:26 +0330 https://www.negahedanesh.com/fa/news/582.html <![CDATA[انتقال املاک، خودرو، طلا و ارز، مشمول مالیت بر عایدی سرمایه می‌شود]]> Tue, 23 Apr 2024 18:43:19 +0330 https://www.negahedanesh.com/fa/news/581.html <![CDATA[برترین دانشگاه‌های هوش مصنوعی جهان]]> Sun, 21 Apr 2024 09:48:51 +0330 https://www.negahedanesh.com/fa/news/580.html <![CDATA[جذابیت زمین هنوز از سکه و دلار بیشتر است]]> Mon, 15 Apr 2024 11:21:33 +0330 https://www.negahedanesh.com/fa/news/579.html <![CDATA[پنج شنبه‌ها تعطیل شد]]> Mon, 15 Apr 2024 10:41:08 +0330 https://www.negahedanesh.com/fa/news/578.html <![CDATA[قابلیت‌های هوش مصنوعی جدید گوگل میت معرفی شد: یادداشت‌ برداری و ترجمه همزمان]]> Sat, 13 Apr 2024 20:30:53 +0330 https://www.negahedanesh.com/fa/news/577.html <![CDATA[بزرگترین اقتصادهای جهان در سال ۲۰۷۵]]> Tue, 09 Apr 2024 21:01:44 +0330 https://www.negahedanesh.com/fa/news/576.html <![CDATA[یازده اختراع بزرگ که جهان را تغییر داد]]> Sat, 06 Apr 2024 11:22:15 +0330 https://www.negahedanesh.com/fa/news/575.html <![CDATA[یک مطالعه جدید نشان داد که استفاده بیش از حد دانشجویان از «چت جی‌پی‌تی» منجر به تضعیف حافظه و کاهش پیشرفت تحصیلی آنها می‌شود]]> Thu, 04 Apr 2024 11:09:02 +0330 https://www.negahedanesh.com/fa/news/574.html <![CDATA[ثبت‌نام آزمون زبان اردیبهشت ماه دانشگاه تهران از هجدهم فروردین آغاز می‌شود]]> Tue, 02 Apr 2024 18:02:46 +0330 https://www.negahedanesh.com/fa/news/573.html <![CDATA[حذف سربازی دانشجویان دکتری]]> Sat, 23 Mar 2024 12:17:05 +0330 https://www.negahedanesh.com/fa/news/572.html <![CDATA[به‌زودی گوشی‌های اندرویدی به قابلیت خلاصه کردن مقاله با هوش مصنوعی مجهز می‌شوند]]> Sat, 16 Mar 2024 15:14:33 +0330 https://www.negahedanesh.com/fa/news/571.html <![CDATA[با گوگل کروم ١٢۴ می‌توانید هر وب‌سایتی را به اپ تبدیل کنید]]> Tue, 12 Mar 2024 19:04:19 +0330 https://www.negahedanesh.com/fa/news/570.html <![CDATA[با اپلیکیشن Photomath گوگل از هوش مصنوعی برای حل مسائل ریاضی استفاده کنید]]> Wed, 06 Mar 2024 11:41:09 +0330 https://www.negahedanesh.com/fa/news/569.html <![CDATA[دانشگاه تهران در دوره دکتری از طریق استعداد درخشان دانشجو پذیرش می‌کند]]> Sun, 03 Mar 2024 20:26:02 +0330 https://www.negahedanesh.com/fa/news/568.html <![CDATA[دفترچه سوالات آزمون كارشناسی ارشد و دکتری ناپیوسته سال 1403 منتشر شد]]> Tue, 27 Feb 2024 00:06:40 +0330 https://www.negahedanesh.com/fa/news/567.html <![CDATA[اینترنت ماهواره‌ای در یک قدمی گوشی‌های عادی]]> Mon, 26 Feb 2024 16:48:35 +0330 https://www.negahedanesh.com/fa/news/566.html <![CDATA[ آخرین آزمون زبان انگلیسی دانشگاه تهران ]]> Mon, 26 Feb 2024 16:44:14 +0330 https://www.negahedanesh.com/fa/news/565.html <![CDATA[نتایج اولیه کنکور دکتری سال ۱۴۰۳ نیمه اول اردیبهشت اعلام می‌شود]]> Fri, 23 Feb 2024 19:12:53 +0330 https://www.negahedanesh.com/fa/news/564.html <![CDATA[امکان رفع نقص کارت آزمون دکتری و ارشد از امروز]]> Wed, 21 Feb 2024 18:28:32 +0330 https://www.negahedanesh.com/fa/news/563.html <![CDATA[آغاز توزیع کارت آزمون دکتری و ارشد / برگزاری آزمون ۴ اسفند]]> Mon, 19 Feb 2024 16:10:21 +0330 https://www.negahedanesh.com/fa/news/562.html <![CDATA[آخرین آزمون زبان انگلیسی دانشگاه تهران در سال ۱۴۰۲ روز ۱۷ اسفندماه برگزار خواهد شد]]> Sat, 17 Feb 2024 19:13:20 +0330 https://www.negahedanesh.com/fa/news/561.html <![CDATA[کارت شرکت در آزمون‌های کارشناسی ارشد و دکتری 30 بهمن منتشر می‌شود]]> Thu, 15 Feb 2024 21:34:13 +0330 https://www.negahedanesh.com/fa/news/560.html <![CDATA[نگرانی دانشجویان خارجی و خشم دانشگاه‌ها؛ هلند دوره‌های انگلیسی زبان را محدود می‌کند]]> Tue, 13 Feb 2024 19:42:14 +0330 https://www.negahedanesh.com/fa/news/559.html <![CDATA[هفدهمین نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته تهران 1402]]> Thu, 08 Feb 2024 11:06:52 +0330 https://www.negahedanesh.com/fa/news/558.html <![CDATA[زمان برگزاری سی‌و پنجمین نمایشگاه کتاب تهران اعلام شد]]> Thu, 08 Feb 2024 10:54:00 +0330 https://www.negahedanesh.com/fa/news/557.html <![CDATA[اپل ویژن پرو وارد ایران شد؛ از ۲۵۰ میلیون تا ۳۵۰ میلیون]]> Mon, 05 Feb 2024 20:16:30 +0330 https://www.negahedanesh.com/fa/news/556.html <![CDATA[جذب ۱۶۰ نفر از نخبگان به عنوان هیات علمی دانشگاه‌ها بدون طی فرآیند اداری]]> Mon, 05 Feb 2024 18:14:57 +0330 https://www.negahedanesh.com/fa/news/555.html <![CDATA[محبوب ترین مرورگرهای وب در ۲۰۱۲ و ۲۰۲۲]]> Thu, 01 Feb 2024 12:28:59 +0330 https://www.negahedanesh.com/fa/news/554.html <![CDATA[هوش مصنوعی Adio Palm گوگل معرفی شد، با صدای خودتان به زبان‌های مختلف صحبت کنید !!]]> Tue, 30 Jan 2024 13:34:22 +0330 https://www.negahedanesh.com/fa/news/553.html <![CDATA[فعلا فروش سربازی نداریم]]> Sat, 27 Jan 2024 10:58:56 +0330 https://www.negahedanesh.com/fa/news/552.html <![CDATA[تحقیق دانشگاه MIT: هوش مصنوعی در بسیاری از مشاغل از نیروی انسانی گران‌تر است]]> Sat, 27 Jan 2024 10:52:18 +0330 https://www.negahedanesh.com/fa/news/551.html <![CDATA[وبسایت مناسب تعیین سطح زبان‌های مختلف]]> Sat, 20 Jan 2024 18:23:09 +0330 https://www.negahedanesh.com/fa/news/550.html <![CDATA[پنج دانشگاه برتر لندن در سال ۲۰۲۴]]> Sat, 13 Jan 2024 18:24:42 +0330 https://www.negahedanesh.com/fa/news/547.html <![CDATA[ثبت اتمام معافیت تحصیلی دانشجویان توسط کاربران دانشگاه‌ها]]> Tue, 09 Jan 2024 20:04:23 +0330 https://www.negahedanesh.com/fa/news/546.html <![CDATA[آغاز پرداخت وام شهریه دانشجویان / مشکلی در پرداخت نداریم]]> Tue, 09 Jan 2024 19:55:45 +0330 https://www.negahedanesh.com/fa/news/545.html <![CDATA[پیش بینی صندوق بین المللی پول برای اقتصاد ایران در سال ۲۰۲۴]]> Sat, 06 Jan 2024 09:34:52 +0330 https://www.negahedanesh.com/fa/news/544.html <![CDATA[دانشگاه‌های برتر دنیا با بالاترین ارجاع علمی بر اساس گوگل اسکولار]]> Wed, 03 Jan 2024 13:06:29 +0330 https://www.negahedanesh.com/fa/news/543.html <![CDATA[آخرین مهلت ثبت‌نام در رشته‌های بدون آزمون ارشد دانشگاه تهران]]> Sat, 30 Dec 2023 19:26:33 +0330 https://www.negahedanesh.com/fa/news/542.html <![CDATA[گزارش اسمایلینو از رفتار نسل زد ایرانیان: یوتوب، محبوب‌ترین سرویس پخش ویدیو است]]> Fri, 29 Dec 2023 20:53:23 +0330 https://www.negahedanesh.com/fa/news/541.html <![CDATA[ لغو پذیرش کارشناسی ارشد بدون آزمون دانشگاه تربیت مدرس در سال ۱۴۰۳]]> Mon, 25 Dec 2023 14:39:39 +0330 https://www.negahedanesh.com/fa/news/540.html <![CDATA[آگهی و اطلاعیه ثبت نام آزمون انتخاب حسابدار رسمی]]> Fri, 22 Dec 2023 13:45:48 +0330 https://www.negahedanesh.com/fa/news/539.html <![CDATA[مهم‌ترین هوش مصنوعی‌هایی که باید داشته باشی]]> Tue, 19 Dec 2023 14:11:19 +0330 https://www.negahedanesh.com/fa/news/538.html <![CDATA[ افزایش تعطیلات آخر هفته در دستور کار مجلس]]> Thu, 14 Dec 2023 10:52:02 +0330 https://www.negahedanesh.com/fa/news/537.html <![CDATA[مقایسه تحصیل در آلمان و کانادا]]> Sat, 09 Dec 2023 18:54:41 +0330 https://www.negahedanesh.com/fa/news/536.html <![CDATA[زمان ثبت نام آزمون عضویت در جامعه حسابداران رسمی]]> Tue, 05 Dec 2023 21:06:40 +0330 https://www.negahedanesh.com/fa/news/535.html <![CDATA[اعلام زمان شروع ثبت‌نام آزمون آیلتس کامپیوتری از سوی سازمان سنجش]]> Mon, 04 Dec 2023 13:04:23 +0330 https://www.negahedanesh.com/fa/news/534.html <![CDATA[دانشگاه تهران دانشجوی کارشناسی ارشد ناپیوسته بدون آزمون می‌پذیرد]]> Sat, 02 Dec 2023 10:48:05 +0330 https://www.negahedanesh.com/fa/news/533.html <![CDATA[چه عواملی شانس فرد را در دریافت بورسیه تحصیلی افزایش می‌دهند؟]]> Sat, 02 Dec 2023 10:27:58 +0330 https://www.negahedanesh.com/fa/news/532.html <![CDATA[لیست ده دانشگاه برتر دنیا]]> Sun, 26 Nov 2023 13:10:50 +0330 https://www.negahedanesh.com/fa/news/530.html <![CDATA[کدام کشورها بهترین سیستم آموزش عالی را دارند؟ ]]> Sun, 26 Nov 2023 13:06:25 +0330 https://www.negahedanesh.com/fa/news/529.html <![CDATA[شروع ثبت‌نام آزمون تولیمو بهمن‌ماه ۱۴۰۲]]> Thu, 23 Nov 2023 16:01:08 +0330 https://www.negahedanesh.com/fa/news/527.html <![CDATA[پیش فروش!]]> Wed, 22 Nov 2023 15:00:18 +0330 https://www.negahedanesh.com/fa/news/526.html <![CDATA[روند کاهشی ثبت‌نام آزمون دکتری ]]> Sun, 19 Nov 2023 16:55:12 +0330 https://www.negahedanesh.com/fa/news/525.html <![CDATA[ویرایش جدید حسابداری مالی جلد اول منتشر شد]]> Sun, 19 Nov 2023 14:46:46 +0330 https://www.negahedanesh.com/fa/news/524.html <![CDATA[بازنشر:مبانی تجارت الکترونیک]]> Sun, 19 Nov 2023 14:44:43 +0330 https://www.negahedanesh.com/fa/news/523.html <![CDATA[هفته کتاب گرامی باد]]> Thu, 16 Nov 2023 01:03:44 +0330 https://www.negahedanesh.com/fa/news/521.html <![CDATA[اعلام ۲۷ آبان به‌عنوان آخرین مهلت ثبت‌نام کنکور دکتری ۱۴۰۳]]> Wed, 15 Nov 2023 13:00:35 +0330 https://www.negahedanesh.com/fa/news/520.html <![CDATA[شروع ثبت‌نام آزمون EPT آذرماه ۱۴۰۲]]> Mon, 13 Nov 2023 12:52:24 +0330 https://www.negahedanesh.com/fa/news/519.html <![CDATA[زمان ثبت نام آزمون MSRT سال 1402]]> Tue, 07 Nov 2023 12:06:40 +0330 https://www.negahedanesh.com/fa/news/518.html <![CDATA[آخرین آمار از ثبت نام داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد / ۱۷ آبان پایان مهلت ثبت نام]]> Mon, 06 Nov 2023 13:08:54 +0330 https://www.negahedanesh.com/fa/news/514.html <![CDATA[فردا آخرین مهلت ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته]]> Sat, 04 Nov 2023 09:38:13 +0330 https://www.negahedanesh.com/fa/news/513.html <![CDATA[برنامه زمانی تاریخ ثبت نام و برگزاری آزمون‌های سراسری سال 1403 ]]> Wed, 01 Nov 2023 17:53:42 +0330 https://www.negahedanesh.com/fa/news/512.html <![CDATA[ویرایش جدید مرجع کامل حسابداری صنعتی]]> Mon, 24 Jul 2023 13:55:26 +0330 https://www.negahedanesh.com/fa/news/510.html <![CDATA[چاپ جدید: 2000 سوالات آمار و احتمالات مهندسی]]> Mon, 10 Jul 2023 13:23:49 +0330 https://www.negahedanesh.com/fa/news/509.html <![CDATA[بازنشر: مجموعه سوالات سبد اوراق بهادار]]> Sat, 17 Jun 2023 13:00:13 +0330 https://www.negahedanesh.com/fa/news/508.html <![CDATA[بازنشر: 2000 تئوری حسابداری]]> Wed, 14 Jun 2023 12:40:27 +0330 https://www.negahedanesh.com/fa/news/507.html <![CDATA[تازه ها: دارایی نامشهود]]> Sat, 10 Jun 2023 13:59:04 +0330 https://www.negahedanesh.com/fa/news/506.html <![CDATA[تازه ها: هر چیز قیمتی دارد]]> Sat, 10 Jun 2023 12:40:16 +0330 https://www.negahedanesh.com/fa/news/505.html <![CDATA[بازنشر: اصول حسابداری کاتلر]]> Sat, 27 May 2023 12:47:32 +0330 https://www.negahedanesh.com/fa/news/504.html <![CDATA[تازه ها: کنترل های داخلی و نظام راهبری شرکتی]]> Sat, 20 May 2023 18:17:07 +0330 https://www.negahedanesh.com/fa/news/503.html <![CDATA[ویرایش جدید نظریه های سازمان ]]> Mon, 08 May 2023 13:40:30 +0330 https://www.negahedanesh.com/fa/news/502.html <![CDATA[تازه ها: درس و سوالات استخدامی حسابداری]]> Sun, 09 Apr 2023 13:07:59 +0330 https://www.negahedanesh.com/fa/news/501.html <![CDATA[تازه ها: انقلاب مدل قیمت گذاری]]> Sun, 12 Mar 2023 13:52:46 +0330 https://www.negahedanesh.com/fa/news/500.html <![CDATA[توزیع کارت آزمون دکتری ۱۴۰۲ ]]> Mon, 27 Feb 2023 12:06:20 +0330 https://www.negahedanesh.com/fa/news/499.html <![CDATA[آزمون های موسسه نگاره]]> Mon, 06 Feb 2023 14:43:07 +0330 https://www.negahedanesh.com/fa/news/498.html <![CDATA[تسلیت به استاد ]]> Mon, 06 Feb 2023 11:50:58 +0330 https://www.negahedanesh.com/fa/news/497.html