فهرست مؤلفان

مشخصات مؤلفدرباره مؤلف

 
profile_picture

محسن نظری

من محسن نظری، تحصیلات کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری خود را به طور پیوسته از سال 1361 تا 1375 در دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران گذراندم. عمده فعالیت اینجانب تدریس و تحقیق در دانشگاه بوده است و بعضی از سمت های اجرایی و تحقیقات را در دانشگاه و سازمان ها عهده دار بوده ام. تعداد 8 عنوان کتاب منتشر کرده ام که بعضا به چاپ های 28 ام خود نیز رسیده اند. تعداد زیادی از مقاله های علمی در مجلات داخلی و خارجی از اینجانب منتشر شده است و در کنفرانس های داخلی و خارجی متعددی نیز شرکت کرده ام. هم اکنون به عنوان عضو هیئت علمی دانشکده مدیریت تهران و به عنون مدیر گروه بازرگانی مشغول به فعالیت می باشم.

اطلاعات بیشتر

profile_picture

ایرج نوروش

در سال 1323 در تهران متولد شدم. مدرک لیسانس و فوق لیسانس را از دانشگاه برکلی و گلدن گیت اخذ نمودم و مدرک دکترا را از دانشگاه تهران گرفتم و تدریس را از همان دانشگاه شروع کردم.

اطلاعات بیشتر

profile_picture

سید محمد رضا ناصرزاده

همیشه نگرانی ام این بود که دچار روزمرگی شوم و مثل خیلی های دیگه دور خودم بگردم. یادش بخیر دبستانی بودم که این فکرها میزد به کله ام. الان با تدریس و تحقیق و نگارش زندگی می کنم و خوشحالم که نه تنها دچار روزمرگی نشدم بلکه اصل تغییر رو فلسفه زندگی خودم قرار دادم و تا بتونم پیش میرم. معلم دانشگاه شدم و تا جایی که بتونم در پیشرفت دادن همنوعام تلاش می کنم. خوندن مدیریت صنعتی توی دانشگاه بین المللی قزوین انگیزه کسب رتبه 1 کارشناسی ارشد رشته مدیریت IT دانشگاه تهرانو در ادامه رتبه 1 دکتری مدیریت سیستم دانشگاه تهران رو برای من ایجاد کرد. در حوزه دانشگاهی دروس سیستم های اطلاعاتی مدیریت، رفتار مصرف کننده پیشرفته و بازاریابی رو تدریس می کنم و در حوزه کنکوری هم زبان عمومی و تخصصی، تافل MBA و تافل دکتری رو تدریس می نمایم. در حال حاضر عضو هیات علمی دانشگاه تهران (پردیس فارابی) هستم.

اطلاعات بیشتر

profile_picture

طیبه نیک رفتار

profile_picture

رضا نعمتی

profile_picture

روح اله نوری

profile_picture

عسگر نوربخش

نام و نام خانوادگی : عسگر نوربخش، متولد سال 1353، محل تولد: خلخال، تحصیلات : • دکتری مدیریت مالی دانشگاه تهران، ایران • زمینه های تخصصی - تحقیقاتی : مدیریت سرمایه‌گذاری – تامین منابع مالی – مدیریت مالی- بازارها و نهادهای مالی، روشهای کمی در علوم مالی، سوابق شغلی / زمینه های تخصصی : • 1380,‎‏۱۳۸۸‏‎,‎‏مدیر صادرات شرکت صنایع قطعات الکترونیک • 1388‏‎,‎‏ 1391,‎‏ مدیر سرمایه‌گذاری شرکت صنایع قطعات الکترونیک‏‎,‎‏ 1391,‎‏ معاون مالی، اداری شرکت خدمات ارتباطی و الکترونیکی ایرانیان نت‏‎ • 1391,‎‏ عضو هیات مدیره شرکت سرمایه‌گذاری الماس حکمت ایرانیان • عضو هیات مدیره شرکت سبد گردان آرمان اقتصاد • تعداد کتب تالیف و ترجمه: 6 جلد کتاب • تدریس دروس مالی: دانشگاه تهران و موسسه آموزش عالی نور طوبی• سال 1391 دانشجوي نمونه دوره دكتري دانشكده مديريت دانشگاه تهران.

اطلاعات بیشتر

profile_picture

عباس نرگسیان

profile_picture

سروش نالچیگر

profile_picture

حسن نعمتی